Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

День відкритих дверей за традиціями Масляної

Святкуйте Масляну разом з нами у котеджному містечку “Сім озер”. Саме там 17 та 18 лютого наша компанія влаштовує День відкритих дверей, на який ми запрошуємо вашу родину!

Цей комплекс знаходиться в 19 км від метро “Теремки” - у селі Крушинка. Доїхати сюди можна всього за 20 хв. Відвідавши наш захід, ви не лише оберете гарний заміський будинок, а й створите чудовий настрій для родини на весь день.

Спеціалісти компанії вже готові відповідати на всі ваші запитання, презентувати різні проекти будинків та весь комплекс в цілому. А показувати тут дійсно є що! Котеджне містечко “Сім озер” не дарма має таку назву - воно з різних сторін оточене озерами, до найближчого з яких всього 520 м.

Єдиний стиль фасадів будинків, закрита територія, сучасна архітектура - все це ви побачите на власні очі, приїхавши до нас.

Ще одна приємна новина - серед тих, хто підпише 17 та 18 лютого завдаток на придбання будинку, буде розіграно супер-подарунок - надсучасний холодильник*. Смачні млинці, зігріваючі напої та гарний настрій гарантуємо кожному!

Запрошуємо на День відкритих дверей, який відбудеться вже в ці вихідні!

*Розіграш проводитиметься 20 лютого о 12:00 у прямому ефірі на офіційній сторінці компанії у Facebook за допомогою random.org.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.