Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

День відкритих дверей в КК Приозерний 14 листопада

Друзі, зима близько!

А тому поспішаємо запросити вас на День відкритих дверей в котеджному містечку Приозерний. Не переживайте, це недалеко - всього 23 км від Києва, біля села Колонщина. У найближчі вихідні, 14 і 15 листопада, у вас з'явиться можливість оцінити якість життя, яка протікає всього в 25 хвилинах їзди від міста.

Перше, що вас здивує - ціна заміських будинків. Вона стартує від 25 700 у.о. Скажімо по секрету - в цей день всі бажаючі купити нерухомість будуть нагороджені за рішучість бонусом - зовнішнє оздоблення будинку безкоштовно. Гості заходу подивляться зсередини затишні будиночки в 68 кв.м. і місткий будинок площею 120 кв.м.

Друге, від чого ви залишитеся в захваті - це атмосфера всередині будиночка. Забудовник вже сто разів казав, що вона однаково приємна в будь-який час року. Але, як ви знаєте, краще 1 раз побачити. Приїжджайте! Порівняйте наскільки живим і разом з тим здоровим життям живуть домочадці заміських котеджів, будівництво яких здійснювалося на найвищому рівні!

Дорослі і діти вже не пам'ятають, що таке протяги і небажані потоки повітря. Технологія будівництва, яку давно оцінили в США і Європі, відрізняється не тільки екологічністю, а й максимальною герметичністю! Потрібне свіже повітря? Вони сміливо відкривають вікна і вдихають аромат хвої!

Не дивуйтеся, якщо вам запропонують напитися водою з-під крана. Те, що дивно для вас, для місцевого населення давно увійшло в звичку. Як показали результати останньої експертизи, з їх свердловин тече найчистіша вода, яка не засмічена стоками і важкими речовинами.

На даний момент в містечку продається друга черга будинків (в першій було продано 40 об'єктів). Будьте одним з тих, хто скористається цим шансом!

Якщо ж ви поки «не дозріли» для змін, буде корисно хоча б одним оком побачити, про що мова. Приходьте на день відкритих дверей, поспілкуйтеся з місцевими жителями і задайте питання присутньому тут персоналу. Менеджери по роботі з клієнтами розкажуть про найвигідніші варіанти придбання нерухомості, архітектори дадуть відповіді на запитання з приводу проектів, а фахівці розкажуть про тонкощі технології будівництва.

Вам сподобається, як ви проведете ці вихідні!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.