Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

День відкритих дверей в КК "Альпійський Хуторок" 4 і 5 липня

День відкритих дверей в КК "Альпійський Хуторок"

У найближчі вихідні, 4 та 5 липня, з 10:00 і до 17:00, відбудеться День відкритих дверей в котеджному містечку «Альпійський Хуторок», що знаходиться між с. Білогородка і с. Софіївська Борщагівка, в 7 кілометрах від Києва.

Після повного розпродажу першої черги містечка ми представляємо доступні варіанти житла з другої черги, активний продаж якої триває зараз.

Гості зможуть оцінити якість робіт, детально оглянувши будинки не тільки зовні, але і зсередини. Вони можуть придбати будинок в розстрочку під 0% до 12 місяців. Ціна заміського будинку ізземельною ділянкою 5-7 соток - від $ 49 300.

Гості, які підпишуть завдаток в цей день, отримають в подарунок терасу!

На заході будуть присутні співробітники компанії «Євродім»: директор, архітектори, інженери, менеджери по роботі з клієнтами. Від них відвідувачі отримають компетентну консультацію з технології будівництва і поради з приводу оптимального облаштування будинку і прилеглої до нього території. Фахівці розкажуть, як заощадити на комунальних послугах і дадуть відповіді на ваші запитання.

Дорослих відвідувачів заходу чекає теплий прийом і безліч цікавої інформації, а їхніх дітей - корисне свіже повітря і надувні батути.

Як до нас доїхати?

Автобус №796 від м. Академмістечко. Автобус №824 - від м.Нивки.

На авто зручніше їхати через Софіївську Борщагівку. GPS координати для авто 50 ° 23'51.01 "С 30 ° 17'0.05" В.

Чекаємо всіх бажаючих. Буде весело і пізнавально!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.