Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

День відкритих дверей в КК “Вишневий хуторок”

Хороша новина, друзі! 5-6 вересня міські жителі зможуть відпочити від шуму і розпеченого асфальту, відвідавши заміське котеджне містечко "Вишневий хуторок" - тут відбудеться День відкритих дверей.

Найсміливіших покупців, які вирішать остаточно порвати з бетонними джунглями і оселитися в 60 метрах від соснового лісу, очікує сюрприз. Ті, хто встигнуть оформити завдаток на одну із 7 останніх ділянок, отримають хорошу знижку вiд 6 000 до 11 000 у.о.

Представники компанії, які будуть присутні на заході, дадуть відповідь на всі питання клієнтів. Провідні фахівці, інженери і будівельники дадуть розгорнуту консультацію, розповівши про технології будівництва та найвигідніші варіанти співпраці. Крім усього іншого, вони покажуть побудовані будинки та презентують доступний до продажу котедж в 96 м2. Його доповнює тераса в 21 м2!

Приїхати на День відкритих дверей - простіше простого!

До котеджного містечка "Вишневий Хуторок" в 6 км від міста легко дістатися як на автомобілі (GPS координати 50.325396, 30.779685), так і на міському транспорті від метро Бориспільська, регулярно ходять маршрутні таксі №64 і №452.

Приїжджайте - не пошкодуєте!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.