Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

День відкритих дверей в КК “Нова Олександрівка”

Компанія Evrodim.com завжди пам'ятає про своїх клієнтів! 19 і 20 вересня ми організовуємо День відкритих дверей в котеджному комплексі "Нова Олександрівка".

У відвідувачів з'явиться можливість усвідомити переваги заміського життя і придбати будинок зі спеціальною знижкою від 6 700 до 12 000 доларів.

На заході, за традицією компанії-забудовника, будуть присутні «ключові» співробітники - інженери, директор і менеджери по роботі з клієнтами. Вони з радістю проведуть екскурсію по мальовничій території комплексу, презентують вже придбані будинки площею 96, 105, 120 і 158 квадратних метрів і покажуть доступний до продажу будинок з газоблоку в 85 кв. м.

Поставивши питання найкращим фахівцям компанії, гості дізнаються масу корисної інформації про технологію будівництва, а також про найвигідніші варіанти придбання нерухомості.

Поспішайте прийняти правильне рішення! У комплексі Нова Олександрівка залишилося тільки 15 об'єктів - один з них може стати вашим вже найближчими вихідними! Людям, які встигнуть оформити завдаток протягом 14 днів, гарантована суттєва знижка - до 12 000 доларів.

Приїжджайте на День відкритих дверей в "Новій Олександрівці"! На власному авто від метро Бориспільська їхати всього 16 хвилин, а «своїм ходом» можна дістатися від метро Харківська на 787-й маршрутці. Попросіть водія зупинити в селі Безуглівка.

До зустрічі!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.