Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

День відкритих дверей у котеджному містечку «Нова Олександрівка»

14-15 вересня у селі Безуглівка Бориспільського району забудовник сучасних котеджів в Київській області Evrodim буде дарувати терасу та познайомить з перевагами нових проектних рішень. Ми вважаємо, що, можливо, останні теплі вихідні осені – це чудовий привід зустрітись з вами.

Протягом довгого часу наша команда архітекторів та будівельників впроваджувала свіжі та сучасні ідеї, які тепер реалізуються у новій черзі котеджного містечка «Нова Олександрівка». У тому числі побудований проект «Барселона», де площа у базовій комплектації 139 кв.м.

Проект розрахований для великої родини:

  • 4 спальні (5 – у розширеному варіанті)
  • Кухня-студія площею 32 м2
  • 2 санвузли (3 – у розширеному варіанті)

Окрім «Барселони» нам є що запропонувати кожному, хто вирішить змінити галасливу столицю на затишок приміського життя, вартість за кв.м стартує від 11 800 грн.

Містечко «Нова Олександрівка» розташоване за 12 км від Києва. Площа комплексу 18 гектарів, ділянки варіюються від 5,5 до 9,7 соток. Територія повністю огороджена, а кожна черга має власний в’їзд, що не порушуватиме комфорту кожного інвестора, що придбає будинок саме тут.

Для вашої родини ми пропонуємо варіанти від 76 до 160 м2. А щоб визначитись з площею та проектом – радимо записатись на консультацію менеджера. Він підкаже важливі аспекти придбання заміського будинку, а також запропонує вигідні умови покупки. І найголовніше – приїхавши та підписавши завдаток у «Новій Олександрівці» 14 чи 15 вересня, ви отримуєте подарунок – терасу!

Чекаємо на вас у котеджному містечку!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.