Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

День відкритих дверей 13-14 серпня в котеджному містечку "Нова Олександрівка 2"

Запрошуємо всіх на День відкритих дверей в котеджне містечко «Нова Олександрівка», який відбудеться 13-14 серпня!

Обов'язково беріть з собою дітей, тому що ваших малюків чекає наймодніший та найсучасніший дитячий майданчик в Київській області!

Обов'язково беріть з собою дітей, тому що ваших малюків чекає наймодніший та найсучасніший дитячий майданчик в Київській області!

В «дитячій зоні» ми зібрали всі найцікавіші і корисні для розвитку дітей тренажери, справжню дитячу скелелазну стінку, незвичайні гойдалки («Гніздо лелеки»), гірки і дві зручні альтанки. Поки батьки зможуть спокійно вивчити всі переваги продуманого і зручного планування котеджного комплексу «Нова Олександрівка», оцінити наші проекти будинків, а головне - дізнатися про переваги енергозберігаючої технології СІП-будівництва - діти будуть проводити час з користю і задоволенням.

Приїжджайте до нас у гості. Найбільш пунктуальних гостей чекає ароматна кава, знижки та можливість отримати альтанку або терасу в подарунок!

Нагадуємо, що в котеджному містечку «Нова Олександрівка», розташованому всього в 12 кілометрах від метро Бориспільська, вже продано понад 80 будинків. Всі котеджі побудовані за канадською СІП-технологією і продаються разом з власною прибудинковою ділянкою і всіма необхідними комунікаціями.

Вартість будинку в містечку стартує від 37 100 $.

У КМ «Нова Олександрівка» своя закрита територія з чудовим дитячим майданчиком, спортивною зоною і доглянутою спільною територією. Дізнатися про всі переваги життя у власному будинку за містом ви зможете на нашому Дні відкритих дверей.

Записуйте собі в календар, що на суботу 13 серпня у вас вже є плани!

Як проїхати?

Виїзд з Києва по Бориспільській трасі. Необхідно з'їхати з траси біля села Щасливе (покажчик до супермаркету "Fozzy"). Проїхати супермаркет, далі трасою з'їхати праворуч біля вказівника "М.Олександрівка". Потім по головній через 900 м, повернути ліворуч біля вказівника "с. Безуглівка", на вул. Гагаріна. Через 1,6 км від покажчика "Безуглівка" розташовані два котеджних містечка «Нова Олександрівка» і «Нова Олександрівка 2».

На громадському транспорті Маршрутка № 787 від метро Харківська (періодичність 30 хв) до Малої Олександрівки, вийти в селі Безуглівка, біля магазину.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.