Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

27 і 28 серпня День відкритих дверей в котеджному містечку "Вишневий хуторок 4"

Запрошуємо всіх на «День відкритих дверей» в котеджне містечко «Вишневий хуторок 4»!!!

За традицією, що склалася, він буде проходити два дні - 27 і 28 серпня. Цими вихідними ви зможете познайомитися з котеджним містечком і технологією його будівництва, а також добре провести час всією родиною.

Чому ви обов'язково повинні відвідати «День відкритих дверей» в котеджному містечку «Вишневий хуторок 4»?

  • Всім, хто підпише завдаток 27 або 28 серпня, ми гарантуємо побудувати в ПОДАРУНОК терасу або альтанку (на вибір);
  • У всіх бажаючих буде можливість поспілкуватися з директором компанії Evrodim, c виконробом, інженером і проектувальником КМ «Вишневий Хуторок 4». Відповідно, ви зможете поставити будь-які ваші запитання;
  • Ви зможете зайти і ОСОБИСТО розглянути планування будинків 120 кв.м. і 89 кв.м.

Чому варто їхати на «День відкритих дверей» ВСІЄЇ сім'єю?

У нашому КМ «Вишневий хуторок 4» є чудовий новий дитячий майданчик, спортивна зона і чарівні альтанки. Дітям буде чим зайнятися на свіжому повітрі. Беріть сендвічі, чай і каву - ми вам забезпечимо!!!

Кілька важливих фактів про КМ «Вишневий хуторок 4»:

  • Котеджне містечко розташоване в 12 км від метро Бориспільська, 6.5 км від Бортничів, не доїжджаючи до села Петропавлівське.
  • Котеджне містечко «Вишневий хуторок 4» - це вже четверта частина (!) котеджного містечка "Вишневий Хуторок». Можете собі уявити, якою популярністю користується цей проект, якщо ми пішли вже на четверте коло будівництва)))
  • Одне з головних завдань нашої будівельної компанії було зробити так, щоб проект четвертої частини забудови кардинально відрізнявся від попередніх!
  • «Вишневий хуторок 4» - це сучасний, модний проект, повністю готовий до життя! У цьому містечку вже є дитячий та спортивний майданчики та альтанки. Будинки продаються із зовнішнім оздобленням. У вартість будинку входить вже не 5 кВт, як раніше, а 8 кВт електропостачання; а також включена вартість фасадного паркану (раніше була тільки огорожа з трьох сторін).
  • Вартість будинку з ділянкою стартує від 34 100 $.
  • У містечку будуються котеджі від 48 кв.м. до 221 кв.м. за нашими типовими проектами або можна побудувати котедж за індивідуальним проектом замовника.

Як проїхати:

До котеджного містечка "Вишневий хуторок 4" легко дістатися як на автомобілі (GPS координати 50.325862, 30.765766), так і на міському транспорті від метро Харківська, регулярно ходить маршрутне таксі №324 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.