Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

17-18 грудня запрошуємо всіх на День відкритих дверей в КК “Нова Олександрівка”

ВСІМ, ХТО ШУКАЄ НОВИЙ ДІМ! Наступний ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ фірми Evrodim пройде 17-18 грудня в котеджному містечку "Нова Олександрівка".

Як завжди, уточнюємо координати селища: с. Безуглівка, в 12 км від станції метро «Бориспільська».

У ці дні ви зможете зустрітися із фахівцями Evrodim і з їх допомогою оглянути комплекс закритого типу, відвідати будинки різних метражів і переконатися в тому, що забудова проводиться із застосуванням СІП-технології, а також з використанням газобетону.

Менеджери фірми-забудовника розкажуть вам про переваги «Нової Олександрівки»:

це перш за все зручне сучасне планування житлового комплексу, в якому передбачена дитяча ігрова зона з цікавими і розвиваючими тренажерами, порядні і привітні сусіди, зручна транспортна розв'язка для мешканців та гостей міста.

Напередодні свят, що наближаються, приємно здивуємо відвідувачів котеджного містечка подарунками: сюрпризи від Evrodim чекають дорослих, а дітям приготовлені спеціальні подарунки до дня Св. Миколая.

А головний подарунок ми приготували для покупців, які підпишуть завдаток - путівка на відпочинок в Єгипет для двох! Відпочивайте на морі в очікуванні нового життя в новому котеджі від Evrodim.

Відкриваємо двері комплексу «Нова Олександрівка» і чекаємо вас!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.