Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

«Evrodim» - Лідер галузі: надійність, якість, своєчасність.

В цьому році компанія Evrodim.com знову отримала нагороду за рішенням Експертної ради «Український Будівельний Олімп», на цей раз в номінації «Лідер галузі: надійність, якість, своєчасність» 2016 року. У минулому році компанія була удостоєна премії в номінації «Лідер котеджного будівництва України».

Професійна премія «Український Бізнес Олімп» були заснована в 2005 році. В Експертну раду професійної премії для будівельників входять глави галузевих асоціацій та заслужені будівельники України. Премія є спеціальною українською нагородою, яка свідчить про високу професійну компетентність лауреатів в сфері будівельної справи.

За останній рік компанія Evrodim.com внесла безліч позитивних нововведень, щоб ще більше підвищити якість і комфорт наших котеджних містечок. Всі зміни були внесені після ретельного аналізу побажань і рекомендацій наших клієнтів.

Всі будинки продаються з зовнішнім оздобленням, в котеджних містечках є місце для дозвілля дітей (дитячий майданчик) і спеціальні зони для любителів активного способу життя (невеликі спортивні комплекси).

На сьогоднішній день компанія Evrodim.com продовжує активно забудовувати котеджні містечка «Альпійський Хуторок», «Нова Олександрівка», «Вишневий Хуторок», «Лісове Озеро». Всі містечка розташовані поблизу Києва, але в віддаленості від галасливих трас. При виборі місця для будівництва обов'язково враховується близьке розташування лісу і озера.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.