Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Звіт із фестивалю і Дня відкритих дверей в КК "Приозерний"

Добрий день друзі!Ми хочемо поділитися враженнями від минулих вихідних. Вони були чудовими! Фестиваль заміського здорового життя «Привіт сусід» пройшов на ура!

Відвідувачі заходу разом зі своїми маленькими дітками раділи сонячній погоді, незвичного для міського жителя чистому повітрю і прекрасним природним пейзажам. Програма заходу залишила задоволеними присутніх - кожен з гостей знайшов заняття до душі.

Найсерйозніші відвідувачі, які не забули навіщо прибули в котеджне містечко "Приозерний", засипали питаннями інженерів-конструкторів, головного виконроба, менеджерів по роботі з клієнтами і своїх майбутніх сусідів, які вже купили заміську нерухомість. Вгамувавши свою спрагу знань, найрішучіші покупці оформили в цей уік-енд завдаток і отримали терасу в подарунок!

Компанія-забудовник «Evrodim.com», а також організатори заходу - місцеві жителі - дякують усім гостям за гарний настрій!

А для тих, хто хотів приїхати але не встиг, і для тих, хто просто хотів би ознайомитися з нашими котеджними комплексами на власні очі, зробити це дуже просто - заповніть заявку на сайті і приїжджайте на перегляд в будь-який день тижня.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.