Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Лакі50 м2

Комфортний та зручний у плануванні проект “Лакі” стане чудовим вибором для пари чи родини з 1-2 дітьми. Будинок з двома спальнями, кухнею-студією та санвузлом. На прибудинковій ділянці можна облаштувати дитячий майданчик або зону для відпочинку з альтанкою та гамаком. Бажаєте звільнитись від шумного міста? Тоді записуйтесь на перегляд будинку та містечка.

План будинку

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

Хочете приїхати на перегляд?

Залиште свій номер телефону — ми передзвонимо і розповімо
про найкоротший шлях. Та надішлемо GPS-координати.

Данные отправлены на ваш номер.

Давно мріяли про заміське життя? Втомились від шумного мегаполісу? Тоді вам варто зробити вибір на користь здорового та справжнього життя! Таке життя ми пропонуємо вам у нашому котеджному містечку, що оточене лісом та знаходиться неподалік від озера.

Огороджене містечко “Лісове озеро” та ваша прибудинкова ділянка нададуть можливість не хвилюватися про безпеку ваших дітей.

 

Свіже повітря, природні пейзажі, віддаленість від запиленого міста, чимало варіантів дозвілля на озері та в лісі - що може бути краще для зростання малюків та відпочинку дорослих?

Проект “Лакі” у котеджному містечку “Лісове озеро” - це здійснення ваших давніх мрій про заміський спокій та сімейний затишок! Приїхавши у котеджне містечко “Лісове озеро”, ви не зможете залишитись до нього байдужим і вже почнете збирати валізи для переїзду! Чекаємо!