Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Барселонавід 140 м2

від 3 268 650 ₴

* від 84 900 $

* еквівалент ціни в доларах США,
зазначається з інформативною метою

У вас велика сім'я? Або ви любите приймати гостей? Тоді цей будинок саме те, що вам потрібно! Планування дозволяє розміститися так, щоб кожен мав свій незалежний куточок і відчував себе комфортно. А кухня-студія буде служити відмінним розташуванням для єднання сім'ї за вечерею або переглядом фільму. 

Передбачена можливість подальшого розширення будинку, прибудови до нього навісу для авто або гаража, широкої веранди або тераси, а також котельні. Краще все побачити на власні очі - записуйтеся на перегляд і приїжджайте!

План будинку

1 поверх, м2

1 поверх
1
Кухня-студія
32,4
2
Хол
6,3
3
Комора
2,8
4
Передпокій
7,9
5
Санвузол
5,4
6
Спальня
11,6
7
Ґанок
2,7
8
Гараж
22,6
9
Котельня
7,3
10
Тераса
16,1
11
Сходи
6
Базова площа
75,1
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
1
Дитяча кімната
14,5
2
Дитяча кімната
14,5
3
Комора
2,1
4
Хол
7,5
5
Гардероб
3,5
6
Спальня
13,9
7
Санвузол
8
Базова площа
64
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

Хочете приїхати на перегляд?

Залиште свій номер телефону — ми передзвонимо і розповімо
про найкоротший шлях. Та надішлемо GPS-координати.

Данные отправлены на ваш номер.

До вирішення купити будинок за містом потрібно підходити дуже серйозно. Варто врахувати досвід забудовника, благоустрій містечка, віддаленість від Києва і багато інших чинників. Котеджне містечко "Лісове озеро" знаходиться в с. Лишня, що в 38 км від Києва. Здається, що зовсім не близький шлях. Але якщо думати про те, що принесе вам ця покупка, то рішення вам дасться набагато легше. Віддалення не тільки від міста, але і від його шуму, пилу і швидкого трафіку. Випити чашку кави на власній терасі, прогулятися вранішнім лісом, запросити друзів на вихідні і приготувати шашлик на власному стаціонарному мангалі. Все це вас чекає в заміському будинку в містечку "Лісове озеро".

Будинок площею 139 м2 розрахований на велику сім'ю. Ви зможете виділити кожному свою кімнату. А також облаштувати місце для ночівлі гостей, що приїжджатимуть до вас набагато частіше, ніж в міську квартиру, це вже повірте. Чекаємо вас на перегляд в "Лісове озеро" в будь-який час! Дивлячись на цю красу бажання купити будинок в котеджному містечку у вас проявиться ще сильніше!

Лісове озеро