Лайт34 м2

$31500

Будинок «Лайт» — аналог однокімнатної квартири (34м2). Така особливість є визначальною при виборі оселі для проживання молодої чи літньої пари. Кухня-студія, спальня, санвузол — все, що треба, коли пріоритетним є бажання жити за містом посеред природи. Саме тут ви відчуєте справжній затишок та спокій. Запишіться на перегляд будинку та переконайтесь в цьому особисто.

План дома

1 этаж, м2

В стоимость дома входит

Фасадная отделка

Утепление, штукатурка «короед», водосточная система, отмостки

Монолитный фундамент

Утеплённая крыша

Сделана из металлочерепицы

Металлопл. окна

2-камерные, энергосберегающие

Огражденный участок

Забор, ворота, калитка

Все коммуникации заведены

Водоснабжение, электрика, канализация

Хотите приехать на просмотр?

Оставьте свой номер телефона — мы перезвоним и расскажем
про короткий путь. И пришлём GPS-координаты.

Данные отправлены на ваш номер.

Цена коттеджа

SIP-технология
31500 $
Газоблок
32900 $

Похожие дома

Втомилися від шуму мегаполісу? Хочеться усамітнення поблизу природи? Тоді життя за містом посеред мальовничої природи — ідеальний вихід із ситуації.

Для молодої чи літньої пари, якій не важливо скільки квадратних метрів займає її дім, головне — щоб там було затишно і спокійно, пропонуємо гарний варіант — будинок «Лайт». Його площа комфортна для проживання однієї-двох людей. Акцент при виборі такої заміської нерухомості робиться не на площу дому, а на природу, яка поруч з вами.

Також можна облаштувати будинок «Лайт» як заміську лазню. Проект дому дозволяє зробити там парну, мийку та передбанник. Такий варіант має право на життя, оскільки багато родин мріють про власну лазню, яку можна відвідувати, коли заманеться.

Природні блага на території котеджного містечка «Лісове озеро» — мрія багатьох родин. Сосни та берези ростуть за кілька кроків від тераси, прямо у вас на прибудинковій ділянці. Споглядати цю красу кожного дня, вдихати аромат хвої та милуватися процесом розпускання березових бруньок — такі можливості людини, яка обрала життя за місто. Відчуваєте, що таке життя ідеальне для вас? Запрошуємо на перегляд будинку у котеджне містечко «Лісове озеро».