Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Елегант126 м2

₴53 630

«Елегант» — сімейний двоповерховий будинок. Його площа дозволить комфортно розміститися кожному члену родини, навіть гостей можна прийняти без проблем. Обравши для себе «Елегант» у «Лісовому озері», ви отримаєте затишне життя за містом. Гарним доповненням до будинку є природні блага — поруч каскад озер та хвойний ліс. Запишіться на перегляд будинку та погляньте на все це.

План будинку

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку входить

Фасадне оздоблення

Утеплення, штукатурка «короїд», водосточна система, отмостки

Монолітний фундамент

Утеплений дах

Зроблена з металочерепиці

Металлопл. вікна

2-камерні, енергозаощаджувальні

Огороджена ділянка

Паркан, ворота, калитка

Всі комунікації заведені

Водозабезпечення, електрика, каналізація

Хочете приїхати на перегляд?

Залиште свій номер телефону — ми передзвонимо і розповімо
про найкоротший шлях. Та надішлемо GPS-координати.

Данные отправлены на ваш номер.

Ви давно мріяли про життя за містом? Хотіли, щоб ваші діти зростали в екологічно чистих умовах, безпечно гралися на подвір’ї біля власного будинку? Планували проводити дозвілля поблизу природи? Вітаємо! З будинком «Елегант» у котеджному містечку «Лісове озеро» все це прийде у ваше життя.

Рибалити на озері, гуляти лісом, смажити стейки біля дому, займатися спортом на природі і ще безліч приємних та корисних занять чекають на вас у «Лісовому озері». Заміське життя посеред природи має ряд своїх переваг. Крім того, що це цікаво та весело, це ще й дуже корисно для здоров’я всієї родини.

Саме за межею столиці починається справжнє життя. Покращити самопочуття тут можливо, навіть не докладаючи особливих зусиль. Ви дихаєте свіжим чистим повітрям — у «Лісовому озері» на ділянках ростуть сосни. Харчуватися екологічно чистими продуктами тут значно легше — у місцевих жителів можна придбати домашні овочі, фрукти, молочні продукти та м’ясо. А якщо ви давно мріяли зайнятися цим самостійно, то облаштувати біля дому міні-город — зовсім не проблема.

З кожним прожитим днем у «Лісовому озері» ви відкриватимете нові позитивні сторони такого способу життя. Ми з радістю вам допоможемо у цьому. І почати пропонуємо з перегляду будинку.