Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Канадський будинок з SIP

Канадська технологія
Канадський будинок з SIP
Що таке SIP?
Етапи будівництва
Будинок з газоблоків
Швидкомонтовані будинки

Канадська каркасно-панельна технологія малоповерхового будівництва SIP (Structural Insulated Panels) застосовується в Україні порівняно недавно, в світі ж таке будівництво особливо популярно. Це пов'язано з унікальними теплоізоляційними і вологостійкими якостями матеріалів: в такому будинку в найлютіші морози тепло, а в літню спеку - прохолодно. Будинок, виконаний за технологією SIP, відповідає всім вимогам сучасного життя - екологічно чистий, довговічний, надійний і доступний за ціною.

Будинки, побудовані за такою технологією, ще називають каркасними будинками (хоча це і не до кінця вірно), а також часто використовують термін канадський будинок . Так чому ж будинки, побудовані за каркасно-панельною технологією, назвали канадськими? Давайте зробимо невеликий екскурс в історію!

3 століття нашої ери

Попередниками канадських каркасно-панельних будинків можна вважати будинки, в яких застосовувався дерев'яний каркас (каркасна технологія в чистому вигляді). Такі будинки вперше з'явилися в Європі приблизно в першій половині минулого тисячоліття і отримали швидке поширення, в першу чергу, внаслідок економної витрати деревини. Елементи каркаса в каркасних будинках того часу було видно і зовні, і зсередини будівлі. Простір між такими елементами заповнювали сумішшю соломи, глини, піску та каменю. Згодом така технологія отримала назву «фахверк». Ще раніше каркасна технологія була освоєна в Японії. Найстаріший будинок, побудований за каркасною технологією в цій країні, споруджено більш ніж 1300 років тому.

 

16 століття

Наступний етап розвитку каркасна технологія пережила з освоєнням Нового Світу. Американські поселенці почали використовувати стійки, балки і розкоси значно меншого перетину і почали обшивати каркас з двох сторін дошками. Порожнини заповнювали глиняним саманом або шишками хмелю. Глину армували, змішуючи її з соломою або очеретом, а щілини забивали шерстю, змішаною з вапном.

 

20 століття

У двадцятому столітті технології каркасного будівництва будинків були істотно вдосконалені і набули широкого поширення по всьому світу. У свою чергу, зростання попиту на будинки, побудовані за канадською технологією, стимулював нові розробки, найбільшими інвесторами в які стали далекоглядна канадська влада, продовжуючи їх фінансування по сьогоднішній день. Завдяки саме цим інвестиціям, більшість методів і спеціального обладнання, що застосовуються для будівництва каркасних дерев'яних будинків, придумано і вперше впроваджено в Канаді. Саме тому такі будинки в усьому світі називають канадськими, а технологію - канадською.

 

Наші дні

При будівництві сучасних каркасно-панельних будинків використовують SIP-панелі, що надає ряд переваг, що схилили нас віддати перевагу саме цій технології

Ви, в свою чергу, вибираючи панельно-каркасний будинок з SIP-панелей, отримуєте:

Теплий будинок

Панелі SIP витримують температурні перепади від -50 до + 50° C. Канадський будинок має найменшу тепловтрату з усіх існуючих зараз систем домобудівництва. Для порівняння, щоб такими властивостями володів цегляний будинок, його стіни повинні бути товщиною 2 метри. Навіть в найлютіший мороз температура в канадському термобудинку не знижується більш, ніж на 2 градуси! Такий теплий будинок часто будують на полярних станціях, де навіть влітку середня температура -30° C. Будинок швидко прогрівається і довго утримує тепло, дозволяючи економити на опаленні взимку і кондиціонуванні приміщення під час літньої спеки. Подібний термобудинок не потребує додаткового утеплення стін, і дозволяє не втрачати корисну площу Вашої оселі.

Екологічно чистий будинок

В основі технології SIP лежить використання двох основних матеріалів: спіненого пінополістиролу і плоско-пресованих плит з орієнтованою деревною тріскою (OSB). Спінений пінополістирол має комірчасту структуру, що складається на 98% з повітря і на 2% з полістиролу. Даний матеріал гіпоалергенний і абсолютно нешкідливий для людини. Значний обсяг світового виробництва пінополістиролу йде на виготовлення харчової упаковки і посуду.

Міцний будинок

В процесі будівництва для з'єднання SIP-панелей майже завжди використовують дерев'яні бруски. Завдяки такому з'єднанню, всередині панелі утворюється дуже міцний дерев'яний каркас. У такій конструкції будинок з SIP-панелей в кілька разів міцніше звичайних каркасних будинків. Завдяки своїй цільній конструкції, вони витримують урагани і землетруси. Стіни будинку в стані витримати вертикальне навантаження в 10 тонн і поперечне навантаження 2 тонни на квадратний метр.

Будинки з СІП-панелей дуже теплі і міцні, а термін зведення і вартість будівництва низькі. Пропоновані нами канадські будинки відповідають найсуворішим міжнародним вимогам до екологічної безпеки житлових будинків і є абсолютно безпечними для людини і навколишнього середовища.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.