Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Канадська технологія

Канадська технологія
Канадський будинок з SIP
Що таке SIP?
Етапи будівництва
Будинок з газоблоків
Швидкомонтовані будинки

Компанія «Євродім» спеціалізується на швидкому будівництві недорогих будинків в передмісті Києва за найсучаснішими економічними технологіями. На сьогоднішній день вже побудовані і здані в експлуатацію сотні будинків, як в організованих котеджних містечках, так і окремо стоятьрозташованих в різних районах Києва та Київської області.

Основні технології будівництва, які застосовуються компанією Євродім:

Канадська каркасно-панельна технологія SIP

Будівництво будинків з газоблоків (автоклавного осередкуватого бетону).

Вибір даних технологій і матеріалів обумовлений тим, що саме вони в повній мірі відповідають основним завданням, які ставить компанія «Євродім» при будівництві, а саме:

  • Створення якісного, комфортного і безпечного житла
  • Максимально швидке будівництво та передача будинку замовнику
  • Економія коштів замовника без втрати якості кінцевого продукту
  • Забезпечення високих екологічних стандартів будівництва

Якщо скласти рейтингову таблицю, в якій відобразити порівняння економічності і швидкості будівництва будинків з різних матеріалів, ми отримаємо таку картину (1-е місце - кращий показник, 4-е - найгірший).

Порівняння економічності і швидкості будівництва з різних матеріалів

Таким чином, канадські будинки з SIP-панелей обходяться найдешевше, і зводяться швидше, ніж інші. На 2-му місці - будівництво будинків з газоблоку, а 3-е і 4-е ділять дерев'яні та цегляні будинки.

SIP-панелі і газоблоки, хоча і дозволяють будувати однаково якісні недорогі будинки (відзначимо, що будинки з SIP-панелей обходяться на 15-20% дешевше, ніж будинки з газоблоку і будуються швидше), все-таки дещо відрізняються за своїми властивостями. Основні відмінності лежать в області таких характеристик як щільність, теплопровідність і водопоглинання. Уявімо ці відмінності в таблиці нижче і спробуємо пояснити, що означають окремі цифри. Для порівняння наведемо поруч характеристики таких відомих будівельних матеріалів, як цегла і дерево.

Порівняння окремих характеристик будівельних матеріалів

Як ми бачимо, за всіма трьома показниками SIP-панель впевнено лідирує. Що це означає?

Щільність матеріалу , по суті, показує його вагу на 1 кубічний метр площі. Щільність СІП-панелі майже в 10 разів нижче щільності газоблоку і у багато разів нижче щільності цегли. Це означає, що СІП-панелі, по-перше, легше перевозити, по-друге, з них дещо легше будувати, і, по-третє, при будівництві будинку з цього матеріалу можна серйозно заощадити на фундаменті. Газоблок програє SIP за цим показником, але все одно виграє у дерева та цегли.

Чим нижче показник теплопровідності, тим довше будинок віддає тепло і тим, відповідно, простіше і дешевше підтримувати в ньому необхідну температуру. Будинок з SIP виграє і за цим показником, а значить, є самим енергоефективним, швидко прогріваючись і довго зберігаючи тепло. Теплопровідність газоблоку порівнянна з теплопровідністю дерева, яке традиційно належить до теплих будівельних матеріалів і в 2-3 рази вище, ніж у цегли.

Ну і, нарешті, самий суперечливий показник - вологопоглинання . Вологопоглинання - здатність будівельного матеріалу вбирати і утримувати вологу. Низький рівень поглинання вологи робить матеріал менш сприйнятливим до зовнішніх атмосферних впливів, збільшує його міцність, морозостійкість, зменшує теплопровідність. З іншого боку, властивості матеріалу, які призводять до високого показника вологопоглинання, також забезпечують його здатність «дихати» і, при правильному догляді і будівництві, створюють в таких будинках прекрасний мікроклімат. Саме за це дуже багато хто вибирає для будівництва такі матеріали як дерево і газобетон (більш економічний варіант), незважаючи на високий коефіцієнт вологовбирання і необхідність додаткових витрат на гідрофобізацію.

Підводячи підсумок, хочемо зазначити, що ці технології, на наш погляд, є оптимальним вибором для будівництва недорогого заміського будинку, який буде відповідати всім сучасним вимогам і забезпечувати комфорт його жителям. Що вибрати - питання смаку, пріоритетів і фінансів. Але будь-який Ваш вибір, реалізований добросовісною будівельною компанією, обов'язково принесе Вам радість проживання в власному якісному сучасному теплому будинку.

Вартість будівництва будинків за канадською технологією або з газоблоку можна подивитися на сайті компанії Євродім.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.