Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Швидкомонтовані будинки

Канадська технологія
Канадський будинок з SIP
Що таке SIP?
Етапи будівництва
Будинок з газоблоків
Швидкомонтовані будинки

Чи можна побудувати будинок за 3 місяці? Такий будинок, в якому буде комфортно влітку і тепло взимку, якісний, сучасний, зручний і затишний? Наша відповідь - так, якщо Ви звернете увагу на швидкомонтовані недорогі канадські будинки.

Отже, кілька фактів про технології будівництва канадського будинку.

Це дійсно дуже швидко.

Канадський будинок можна побудувати за 3-5 місяців. Таке будівництво практично не має сезонності, і більшість робіт можна проводити навіть взимку, коли «класичні» будівництва простоюють в очікуванні відлиги.

Канадська технологія - це відносно недорого.

Економія при будівництві швидкомонтованих канадських будинків становить за найскромнішими прикидками не менше 50% від бюджету будівництва цегляного будинку такої ж квадратури.

Технологічний процес максимально простий.

Більшість процесів можна забезпечити своїми силами (але професіонали, звичайно ж, зроблять швидше і якісніше). Будівельні роботи не вимагають залучення важкої техніки і можуть бути виконані, що називається, в 4-8 рук (тобто 2-4 працівниками).

Переваги експлуатаційних характеристик

Канадський будинок за експлуатаційними характеристиками не програє (а за багатьма параметрами - навіть перевершує) цегляні і дерев'яні будівлі. Він теплий, економний, довговічний, сейсмостійкий. І, нарешті, він дуже гарний! СІП-панель, яка є базовим матеріалом при будівництві швидкомонтованих будинків, дозволяє втілити будь-які, навіть самі неабиякі архітектурні задумки. Також, такі будинки прості у внутрішній обробці, так як їх стіни ідеально рівні і готові до будь-яких експериментів!

Звичайно ж, переламати століттями сформовані традиції і переконати всіх у виключній вигідності будівництва з SIP непросто! Але канадський будинок поступово займає свою нішу і завойовує мільйони шанувальників. Свідченням тому - комфортабельні котеджні «канадські» містечка, які ростуть навколо Києва, як гриби!

Обирайте надійного забудовника, і Ваш швидкомонтований будинок через якихось кілька місяців стане затишним сімейним «гніздечком» або ж неприступною фортецею. Як захочете! Канадській технології все до снаги!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.