Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Брайт106 м2

Затишний двоповерховий будинок площею 106 м2 - це проект “Брайт”. У ньому достатньо простору, щоб кожному члену сім’ї було комфортно жити. Якщо гості, що завітали до вас на барбекю, вирішать затриматись ще на день, то розмістити їх буде де. Адже у цьому домі є три спальні, вітальня та кабінет, який за бажанням можна облаштувати як ще одну спальню.

План будинку

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

Хочете приїхати на перегляд?

Залиште свій номер телефону — ми передзвонимо і розповімо
про найкоротший шлях. Та надішлемо GPS-координати.

Данные отправлены на ваш номер.

Давно мріяли про двоповерховий будинок за містом? Запрошуємо у котеджне містечко “Нова Олександрівка”. Саме тут на вас чекає затишний дім за проектом “Брайт”.

Цей комплекс знаходиться у селі Безуглівка Бориспільського району. Від столиці це всього 12 км, тож на автомобілі ви витратите 15 хвилин на те, щоб туди дістатися. Громадський транспорт також регулярно курсує у тому напрямку від станції метро “Харківська”.

Потрапивши на територію котеджного містечка, ви одразу відчуєте переваги заміського життя. Тиша, спокій, цілковита гармонія з природою, закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням, спортивні та дитячі майданчики, зелені зони - таким ви побачите цей комплекс.

 

Якщо ви втомилися від шуму та пилу мегаполісу, то будинок у “Новій Олександрівці” стане вашою рятівною шлюпкою. А така невелика відстань до столиці дозволить вам займатися всіма справами, якими ви раніше займалися.  

Влаштовувати пікнік коли заманеться, кататися на велосипедах та по-справжньому насолоджуватися життям можна тільки за містом. Котеджне містечко “Нова Олександрівка” - ідеальне для всього цього місце. Приїжджайте на перегляд будинків та впевніться у цьому особисто.