Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Знижка понад 100 000 грн на будинки в КМ «Нова Олександрівка»

Увага! Встановлена спецціна на три проекти будинків в КМ «Нова Олександрівка». Придбавши будинок зараз, ви заощадите понад 100 000 грн*

Компанія Evrodim пропонує будинки «Престиж», «Елегант» та «Релакс» за привабливою ціною. Знаходяться вони у котеджному містечку «Нова Олександрівка» — 12 км від Києва. Всього 15 хв їзди на автомобілі по Бориспільському шосе — і ви на місці. 

Будинок «Престиж» — просторий та затишний. Його площа — 159 м2 — створює комфортні умови проживання для великої родини. В його проекті 5 кімнат, є тераса та балкон — комфортне та зручне житло для великої родини. Більш того, вам буде де розмістити гостей. 

Це найпопулярніший проект будинку у котеджному містечку «Нова Олександрівка» — його обрали для себе понад 40% жителів комплексу.

«Элегант» — семейный двухэтажный дом. Его площадь — 126 м2. В планировке этого коттеджа есть 3 спальни, 2 санузла, кабинет и кухня-студия.

Если вы давно мечтали о жизни за городом, хотели, чтобы ваши дети росли в экологически чистых условиях, безопасно играли во дворе возле собственного дома, то приобретение семейного дома «Элегант» воплотит все задуманное вами в реальность.

«Елегант» — сімейний двоповерховий будинок. Його площа — 126 м2. У плануванні цього котеджу є: 3 спальні, 2 санвузли, кабінет та кухня-студія. Якщо ви давно мріяли про життя за містом, хотіли, щоб ваші діти зростали в екологічно чистих умовах, безпечно гралися на подвір’ї біля власного будинку, то придбання сімейного будинку «Елегант» втілить все задумане вами в реальність. 

Будинок «Релакс» з комфортним плануванням (2 поверхи, 3 спальні, 2 санвузли, кухня-студія) стане ідеальним місцем для родини, яка шукає затишку за містом. Його площа — 98 м2. Назва проекту цього будинку говорить сама за себе — релакс у котеджному містечку «Нова Олександрівка» вам гарантовано.

Не проґавте свій шанс — оберіть комфортний будинок для вашої родини за доступною ціною!

* Спецціни встановлено на окремі проекти будинків. 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.