Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Знижка на будинки в котеджному містечку “Сім озер”

Бажаєте придбати будинок в котеджному містечку, поруч з яким вдало розташувались сім озер? Завітайте в Крушинку Васильківського району, в КМ з однойменною назвою «7 озер». Наразі на два проекти будинків діє знижка.

На двоповерховий “Престиж” площею 159 м2 та одноповерховий “Оскар” площею 63 м2 у котеджному містечку “Сім озер” встановлена спецціна. Відтепер ви маєте можливість зекономити 27 000 грн. Акція поширюється на будинки із SIP-панелей та з газоблоку. Ціна на будинок з ділянкою у цьому котеджному містечку стартує від 24 600 у. о. 

Знаходиться КМ “Сім озер” у селі Крушинка - 17 км від Києва по Одеському шосе. Поруч березовий гай та озера. Пікнік, риболовля, купання та гарний відпочинок на природі вам гарантовано.

Сім водойм поблизу місця проживання - велика рідкість. У нашому котеджному містечку ви зможете чудово провести своє дозвілля біля озер у будь-який час.

Дитячий садок, школа, магазини - інфраструктурні об’єкти Крушинки. На території самого котеджного містечка є дитячий майданчик, спортивна та зелена зони.

Дістатися до котеджного містечка зовсім легко: автомобілем по Одеському шосе або громадським транспортом від метро “Виставковий центр”. На дорогу ви витратите 20-30 хвилин.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.