Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Значна економія від покупки будинку в “Новій Олександрівці”

Гарна новина для тих, хто мріяв придбати заміський будинок неподалік від столиці! У КМ “Нова Олександрівка” встановили спеціальні ціни на три проекти будинків. Дістатися до котеджного містечка від Києва можна всього за 10 хвилин по Бориспільському шосе.

Мріяли про власний заміський будинок за максимально доступною ціною? Ми взялись за втілення вашої мрії в реальність. Заміський котедж зі значною економією - ось наша спеціальна пропозиція для вас.

На одноповерховий “Оскар” площею 63 м2, двоповерхові “Елегант” (126 м2) та “Престиж” (159 м2) у котеджному містечку “Нова Олександрівка”, що знаходиться в Безуглівці Бориспільського району, встановлені спецціни. Знизили ціни на будинки із SIP-панелей та з газоблоку. Таким чином, ви маєте гарну нагоду придбати будинок, заощадивши понад 100 000 грн.

Нова Олександрівка” - котеджне містечко закритого типу. Цілодобова охорона та відеоспостереження створюють безпечні умови проживання для кожного. Для дітей на території містечка є ігрові та спортивні майданчики. А щоб гарно провести дозвілля, можна всією родиною влаштувати пікнік біля лісу чи озера, які розмістилися неподалік. Магазини, дитячий садок, школа, гіпермаркет - всі ці інфраструктурні об’єкти, що знаходяться на доступній відстані, роблять життя у котеджному містечку максимально комфортним.

Придбавши будинок саме зараз, ви заощадите понад 100 000 грн. Тож не зволікайте і запишіться на перегляд будинків у котеджному містечку “Нова Олександрівка”.

Зробіть крок назустріч вашій сімейній мрії!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.