Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Заощадити до 175 000 грн при купівлі будинку легко!

Придбайте заміський будинок у котеджному містечку “Нова Олександрівка” та зекономте до 175 000 грн. Така вигідна пропозиція діє лише до 15 листопада. Тож покваптеся.

У котеджному містечку “Нова Олександрівка”, що розмістилося у селі Безуглівка Бориспільського району, встановили спецціни. Придбати котедж та зекономити пристойну суму можна лише до 15 листопада. Така пропозиція поширюється на три проекти будинків: “Брайт” (106 м2), “Елегант” (126 м2) та “Лідер” (173 м2). У вартість кожного із будинків входить ділянка площею 5,5 соток. Також є можливість отримати ділянку більшою площею за відповідну доплату.

Також нагадуємо, що вільних ділянок у котеджному містечку залишилось зовсім мало, тому покваптеся обрати підходяще місце для вашого майбутнього будинку.

Інфраструктура поруч з котеджним містечком достатньо розвинена. Неподалік є школа, дитячий садок, магазини, гіпермаркет. На території самого комплексу є зелені зони, дитячі майданчики, міні-футбольне поле.  Дістатися сюди від столиці можна всього лиш за 15 хв на автомобілі (12 км). Також від метро “Харківська” регулярно курсує громадський транспорт.

Запрошуємо на перегляд будинків у наше котеджне містечко. Впевнені, що в “Новій Олександрівці”, ви знайдете свій сімейний затишок!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.