Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Зафіксуй заміське життя на новий iPhone X

Цього місяця даруємо три iPhone X. Читайте умови та не прогавте свій шанс.

Зафіксуй найкращі моменти заміського життя у відмінній якості. Запитай у Siri найкращий рецепт шашлику в домашніх умовах. Зроби пам'ятне відео перших посиденьок з друзями на літній терасі. Слухай музику, доки готуєш на новенькій кухні.

Хороші спогади відкладаються в пам'яті надовго, а сучасні технології додають їм контрасту. Ми даруємо три iPhone X, які зможуть зафіксувати всі моменти вашого переїзду та заміського життя.

Що треба для цього зробити. Покрокова інструкція.

  1. Ознайомтесь з нашими проектами та технологіями в загальному. Не поспішайте зупинятись на одному, але можете визначитись з бажаною площею та кількістю кімнат.
  2. Зверніться за консультацією до одного з наших менеджерів. Для цього телефонуйте за вказаними номерами або залишайте заявку на сайті. Менеджер, як психолог, вислухає всі ваші побажання і знайде рішення.
  3. Домовтесь про зустріч в одному з наших котеджних містечок. Менеджер зустріне вас та проведе екскурсію, де ви зможете відчиняти двері, пробувати газоблок, стукати по SIP-панелі. А також ставити будь-які питання.
  4. Будь-які попередні кроки можна повторювати.
  5. Визначитись із проектом будинку та містечком. Все обдумано та зважено!
  6. Обрати ділянку (але врахуйте ваші наміри по облаштуванню території. Якщо у ваших мріях і басейн, і сад, а дітям треба буде місце для ігор, а ще й місце, щоб посидіти з гостями, то подумайте над розширеною ділянкою).
  7. Важливий етап – придбання. Але не хвилюйтесь, вас завжди буде супроводжувати менеджер, який все пояснить.
  8. Чекати на результат розіграшу*. Ви ж не забули? В серпні у вас є можливість отримати у подарунок iPhone X.

*розіграш буде проходити в прямому ефірі офіційних сторінок компанії Evrodim в Інстаграмі та Фейсбуці на початку вересня, переможця визначатимуть рандомно. Беруть участь всі, хто підпише завдаток у серпні.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.