Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Встигніть придбати готовий будинок за спецціною

У котеджному містечку “Нова Олександрівка” ми встановили спеціальні ціни на готові будинки. Їх залишилось всього 2, тому варто поквапитись.

Всього в 12 км від Києва, у селі Безуглівка Бориспільського району, розмістилося наше котеджне містечко “Нова Олександрівка”. Якихось 15 хвилин - і ви на місці.

У другій черзі цього комплексу залишилось всього два вже побудованих будинки. Котедж за проектом “Елегант” площею 126 м2 вартістю 52 900 у. о. та будинок “Престиж” (159 м2) за ціною 55 900 у. о. У вартість першого входить тераса, а разом з другим ви отримаєте навіс для автомобіля. Обидва будинки зведені за канадською технологією. Матеріал, з якого вони побудовані, - це SIP-панель. Завдяки його енергоефективним здатностям будинок теплий взимку та прохолодний влітку.

“Нова Олександрівка” - сучасний заміський комплекс, в якому є вся необхідна інфраструктура. Дитячі та спортивні майданчики, зони для відпочинку, цілодобова охорона та відеоспостереження, закрита територія. Неподалік є магазини, дитсадок, школа, гіпермаркет “Fozzy” в 2 км від містечка. До столичних благ теж рукою подати.

Життя у цьому котеджному містечку сповнене радості, спокою та тепла. Тільки за містом можна по-справжньому відчути задоволення від буття. Тут надихаєшся на нові звершення, тут відпочиваєш від шумного мегаполісу, тут дзвінко лунає дитячий сміх. А дітям у “Новій Олександрівці” дійсно подобається. Стіл для настільного тенісу, майданчик для гри в баскетбол, поле для міні-футболу, сучасні тренажери - тут є все для фізичного розвитку та корисного проведення дозвілля.

Будинки у другій черзі цього комплексу вже майже розкуплені, чекаємо ще двох сусідів. Можливо, ними станете саме ви!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.