Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Вигідні умови придбання будинку в новому році продовжуються!

З першим внеском від 5000 у.о. придбати омріяний будинок стає простіше!

10% від вартості будинку*, який ви давно бажали, - перший крок до здійснення мрії про заміське життя. Акція діє в усіх котеджних містечках компанії Evrodim:

«Зелений бульвар» – 5 км до Києва (Житомирський напрямок), площа містечка – 12,1 га, розраховане на 145 котеджів.

«Вишневий хуторок» – 6 км до столиці (Бориспільський напрямок), площа 4-ї та 5-ї черги – 7,5 га, що розраховані на 101 котедж.

«Нова Олександрівка» – 12 км до Києва (Бориспільський напрямок), площа містечка – 18 га, містечко нараховуватиме 200 котеджів.

«Сім озер» – 17 км до Києва (Одеський напрямок), містечко розташоване на території площею 9,5 га і налічуватиме 110 будинків.

«Лісове озеро» – 36 км до столиці (Житомирський напрямок), площа містечка – 15,6 га, на якій розподілено ділянки для 169 котеджів.

Обрати свій власний будинок ви можете площею від 63 кв.м. Крім того, ми пропонуємо два матеріали будівництва – газоблок або SIP-панелі. Більше 10 готових проектних рішень у класичному та сучасному стилях.

Обрати власний заміський дім вам допоможуть кваліфіковані менеджери, які чекають на вас у кожному котеджному містечку. Записатись на консультацію можна за номерами, вказаними на сайті.

*акція діє до 31.01.2019 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.