Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

УВАГА! Знижки на будинки у КМ "Приозерний"

Починає діяти спецціна на два сімейних будинки в котеджному містечку "Приозерний": двоповерховий "Релакс" (98 м2) і одноповерховий "Оскар" (63 м2). Тільки до кінця травня придбайте ці будинки з космічною знижкою.

Протягом дії акції купіть будинок "Релакс", побудований з SIP-панелей, всього за 29 900 у.о. (стара ціна - 36 300 у. о.). Такий будинок з газоблоку зараз коштує 35 000 у. о., (раніше його ціна була 41 400 у. о.).

Спеціальна ціна на будинок "Оскар" з SIP-панелей - 26 900 у.о.. (стара ціна - 30 200 у. о.). Такий проект з газоблоку тепер можна придбати за 30 200 у. о. (його попередня ціна - 33 500 у. о.).

Котеджне містечко "Приозерний" знаходиться всього в 20 хвилинах їзди на автомобілі від Києва - в селі Колонщина Макарівського району. Має розвинену інфраструктуру: поруч дитячий садок, школа, лікарня, магазини. На території котеджного містечка є три дитячі майданчики і зелена зона. А найбільшою перевагою є природні ресурси: озеро, ліс, водосховище. Також в Колонщині в безвітряну погоду ви матимете унікальну можливість політати або поспостерігати за повітряними кулями.

Нагадуємо, що дана акція діє лише до кінця травня 2017 року. Не зволікайте і придбайте будинок вашої мрії за доступною ціною!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.