Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

У нас - найчесніша Чорна п’ятниця!

Найчорніший день розпродажів чекає на вас у наших котеджних містечках. Світова щорічна акція дійшла до нас з неймовірними знижками на будинки. Зекономити до 10% при купівлі котеджу можна лише 24 листопада.

Підписавши договір на завдаток у Чорну п’ятницю, 24 листопада, ви отримаєте знижку на будинок з ділянкою. Зекономити кругленьку суму можна при купівлі двоповерхового котеджу загальною площею від 90 до 219 м2. За таких умов діє знижка 5%.

Цілих 10% знижки ви отримаєте при купівлі будинку за проектом “Сонячний” площею 219 м2. Скористатися нею можливо лише за умови 100% оплати. Також зверніть увагу, що знижка не додається до інших знижок та не поширюється на дуплекси в котеджному містечку “Зелений бульвар”.

Будинок за проектом “Сонячний” (219 м2) в КМ “Нова Олександрівка”.

Тож якщо ви давно мріяли про будинок за містом, поруч з природою, зараз маєте чудову нагоду здійснити своє бажання з неймовірною економією. Котеджні містечка на Правому (Васильківський, Києво-Святошинський та Макарівський райони) та Лівому (Бориспільський район) берегах Київщини відкривають для вас свої двері з нереально низькими цінами. Впевнені, таких вигідних пропозицій на нерухомість, просто не знайти.

Покваптеся! Запишіться на перегляд прямо зараз, щоб 24 листопада успішно підписати договір на будівництво обраного котеджу.  

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.