Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Тільки у червні вигідно купіть будинок з економією 90 000 грн

Лише до кінця червня цього року придбайте будинок за містом та зекономте 90 000 грн.

Така спеціальна пропозиція діє в котеджному містечку “Сім озер”. Придбавши будинок у червні, ви отримаєте навіс для автомобіля (площею до 25 м2) або терасу (до 17 м2) у подарунок. Таким чином, ви зекономите 90 000 грн.

Також на два проекти будинків у цьому котеджному містечку встановлена спецціна - “Елегант” площею 126 м2 та “Престиж” площею 159 м2.

Котеджне містечко “Сім озер” знаходиться у селі Крушинка Васильківського району поблизу мальовничої природи. Його назва якраз і походить від природних благ, що його оточують, - це сім водойм. Над дозвіллям багато думати не потрібно, бо природа вже все вирішила за вас. Можна знайти чим себе зайняти у вільний час як влітку, так і взимку. Також поруч з котеджним містечком знаходиться березовий гай, яким можна прогулятися, знайти гарну місцину для пікніка або просто насолоджуватись його пейзажами.

Запрошуємо на перегляд котеджів у “Сім озер”. Покваптесь придбати омріяний заміський будинок у червні, зекономивши 90 000 грн, та отримайте свій подарунок на вибір: навіс для авто або терасу.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.