Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Тераса у подарунок! Поспішіть!

Осінь прийшла у котеджне містечко «Приозерне» не з пустими руками, а з гарним подарунком для тих, хто мріє придбати сімейний будинок поблизу Києва. Тільки у вересні, придбавши котедж у цьому мальовничому комплексі, ви отримаєте терасу у подарунок.*

У селі Колонщина Макарівського району знаходиться наше котеджне містечко “Приозерне”. Дістатися туди можна за 20 хвилин на автомобілі по Житомирському шосе (24 км від столиці). Також від метро “Житомирська” туди регулярно курсує громадський транспорт, а його зупинка всього в 200 м від котеджного містечка.

Інфраструктура “Приозерного” достатньо розвинена. На території містечка є зелена зона та дитячий майданчик. Неподалік знаходяться: школа, дитячий садок, лікарня, магазин, а також такі природні блага, як ліс та озеро.  

Ми будуємо будинки за канадською технологією (SIP-панелі) та з газоблоку. Обидва матеріали є енергоефективними. Взимку в будинку зберігатиметься тепло, а влітку - прохолода. До того ж, це значна економія на опаленні та кондиціонуванні. Пропонуємо різні проекти площею від 35 до 159 м2. Ви можете обрати оптимальний для своєї родини. У вартість будинку входить земельна ділянка, ворота, хвіртка, паркан, комунікації та зовнішнє оздоблення. Ціна стартує від 7700 грн/м2.

Тільки у вересні, придбавши будинок, ви отримаєте шикарний подарунок - терасу. Погодьтесь, про цей елемент будинку мріє чи не кожен. Адже це місце для роздумів, застіль, переговорів тощо. А якою смачною буде та чашка кави на терасі у новому заміському будинку.

Годі мріяти! Приїздіть на перегляд будинків в КМ “Приозерне” та обирайте свій, єдиний.

* Під подарунком мається на увазі тераса площею до 15 м2.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.