Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Тераса або навіс під машину в ПОДАРУНОК до кожного будинку!

Новорічні свята вже закінчилися, а ми все продовжуємо радувати вас приємними сюрпризами та подарунками. Отже, всім, хто підпише завдаток на будинок в КГ «Нова Олександрівка» до 14 лютого 2017 року, отримає терасу 15 м2 або навіс 20 м2 на машину в ПОДАРУНОК!

Вартість будинку з ділянкою починається від 36 500$.

Комплекс закритого типу. На території містечка є дитячий та спортивний майданчики, поле для мініфутболу. В 2 км від містечка розлилося красиве озеро в оточенні хвойного лісу. На озері облаштований піщаний пляж. У 10 хвилинах їзди на машині є школа, дитячий садок і гіпермаркет Fozzy. У пішій доступності - продуктовий магазин, зупинка громадського транспорту.

КМ «Нова Олександрівка» розташоване в с. Безуглівка, Бориспільський р-н, що в 14 км від метро «Бориспільська».

Нагадаємо, що перша черга з 82 будинків вже здана. На даний момент пропонуємо вам будинки в другій черзі.

Чекаємо вас в КМ «Нова Олександрівка»! Записатися на перегляд можна зателефонувавши нам по телефону 044-22-77-22, 097-250-50-50 (viber) або залишивши вашу заявку на сайті.

Як до нас проїхати?

Їдемо трасою Київ-Бориспіль, біля вказівника «Мала Олександрівка» звертаємо на міст. Орієнтир - гіпермаркет «Fozzy». Проїжджаємо гіпермаркет, через 1 км повертаємо праворуч. Далі через 400 метрів - магазин, перед ним ліворуч. Проїжджаємо село, і в кінці буде котеджний комплекс «Нова Олександрівка».

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.