Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Тепла підлога у подарунок

Квітень приніс у котеджне містечко “Зелений бульвар” не лише теплу погоду, а й подарунок у вигляді теплої підлоги. Такий приємний сюрприз чекає на того, хто підпише завдаток на покупку будинку саме у цьому місяці.

У котеджному містечку “Зелений бульвар” наразі стартувала акція, яка порадує кожного, хто підпише завдаток у квітні. Обравши собі котедж площею більш як 100 м2*, ви отримаєте теплу підлогу (гідроізоляція, утеплення, укладка та чистова стяжка) у подарунок.  

Але це ще не всі сюрпризи, які чекають на вас. В якості подарунку ви отримаєте розводку води і каналізації на санвузли та кухню, а також вивід під радіатори на другому поверсі.

Крім цього, на вас чекатимуть ще й подарунки від природи. Мова йде про ліс та озеро, які знаходяться неподалік від котеджного містечка “Зелений бульвар”. Про життя поруч з такою красою мріє кожен.

Не пропустіть чудову нагоду придбати будинок неподалік від Києва та отримати такі необхідні опції у подарунок. А знаходиться це котеджне містечко всього в 5 км від столиці - у селі Білогородка. Це займе у вас 10 хв їзди на автомобілі по Житомирському шосе. Обирайте будь-який зручний для вас день та приїжджайте на перегляд.

* Акція поширюється на будинки площею більш як 100 м2, окрім дуплекса “Ф’южн” площею 138 м2.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.