Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Спецціни на два будинки в КМ “Лісове озеро”

Бажаєте придбати будинок у живописному місці поблизу гарної природи? Приїздіть в село Лишня Макарівського району, де знаходиться котеджне містечко “Лісове озеро”. Зараз на два проекти сімейних будинків там діє знижка.

На двоповерховий будинок “Тріумф” площею 90 м2 та одноповерховий “Оскар” площею 63 м2 в КМ “Лісове озеро” встановлена спецціна. Придбавши омріяний будинок зараз, ви значно зекономите кошти. Ціна на будинки з ділянкою у цьому котеджному містечку стартує від 24 600 у. о.

Про життя в котеджному містечку “Лісове озеро” говорять: “Вдома, як на курорті”. І це не перебільшення, адже саме тут ліс не лише прилягає до котеджного містечка, він розташувався і на самій його території. Надзвичайно гарні берези та сосни ростуть біля будинків. Від тераси до них - всього кілька кроків.

Також біля цього котеджного містечка є каскад озер, до найближчого з яких лише 200 метрів. Засмагати, плавати, рибалити, кататися на човні чи влаштовувати пікнік, живучи в “Лісовому озері”, - не проблема.

Це котеджне містечко обрала для своєї дачі відома українська актриса та телеведуча Лілія Ребрик. Ось що вона говорить про  вибір будинку за містом: “Ми хотіли, щоб наша дача була в затишному місці. В ідеалі — поруч щоб були ліс та вода. Постійно задавали собі запитання: де можна знайти таке мальовниче місце? Зізнаюсь, ми не поспішали з покупкою: придивлялися, роздумували, обговорювали. І завжди щось було не те. А от коли ми потрапили в котеджне містечко «Лісове озеро», це було кохання з першого погляду”.

Запрошуємо і вас приїхати на перегляд будинку у цьому мальовничому котеджному містечку! Встигніть придбати сімейний будинок за доступною ціною.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.