Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Пропозиція березня - економія до 85 000 грн

Тільки у березні ви маєте унікальну нагоду зекономити до 85 000 грн. Така приваблива пропозиція розповсюджується на будинки у котеджному містечку “Нова Олександрівка”.

На два проекти будинків, “Елегант” (126 м2) та “Престиж” (159 м2), у котеджному містечку “Нова Олександрівка” у цьому місяці встановлені спеціальні ціни. Щоб придбати будинок зі знижкою, вам варто записатись на перегляд та приїхати у с. Безуглівка, де і знаходиться цей комплекс. Це всього 12 км від Києва - у Бориспільському районі.

Комплекс сподобається найвибагливішому покупцю. Закрита територія, цілодобова охорона, спортивні та дитячі майданчики, зони для відпочинку. Неподалік знаходяться: дитячий садок, школа, магазини та гіпермаркет Fozzy. До озера з піщаним пляжем та хвойного лісу всього 1,5 км.

Тим, кому сподобалось це котеджне містечко, рекомендуємо поквапитись з вибором будинку. Адже вільних ділянок залишилось всього 4.

Запишіться на перегляд котеджів у “Новій Олександрівці”, і нехай давня мрія про власний будинок здійсниться вже цією весною!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.