Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Пропонуємо розстрочку на будинок!

Заселяйтеся зараз, сплачуйте пізніше!

Чудова новина для тих, хто хоче заселитися у власний будинок - ми повернули розстрочку на наші будинки і збільшили її до 24 місяців. Діють найкращі умови:

Перший внесок – від 20% (*умови фінансування можуть відрізнятися залежно від будинку і котеджного містечка), а решта від вартості ділиться на 12 або 24 місяці.

Розтермінування щомісячно рівними частинами. Умови розтермінування на готові будинки розглядаються індивідуально.

Такі умови діють в усіх котеджних містечках компанії. Пропонуємо обрати ідеальне для вас розташування та записатись на перегляд:

  • «Зелений бульвар» - 5 км від столиці. Містечко розраховане на 177 будинків на ділянках від 3 до 9 соток. Територія - площею 20 га - огороджена. Асфальтована дорога, освітлення, зелені зони та місця для ігор дітей.
  • «Сім озер» - 19 км від станції метро «Теремки». 110 ділянок до забудови. Містечко знаходиться в чудовій місцевості з сімома озерами навколо.
  • «Нова Олександрівка» - чудова локація, віддалена від Києва на 12 км, що дозволить вам поєднувати заміське життя та роботу в столиці. Містечко розраховане на 200 котеджів.
  • «Вишневий хуторок» - всього 6 км від столиці в Бориспільському напрямку. 10 хвилин на авто до заток Дніпра та лісу.
  • «Лісове озеро» - мальовниче місце для дачі. Навколо ліс, навіть на прибудинкових ділянках. До озера з пляжем всього 200 м.

Після вибору містечка переходимо до вибору проекту будинку: 6 дизайнерських рішень площею від 76 до 160 кв.м. з можливістю добудови додаткових опцій – тераси, автонавісу тощо. Дві технології та швидкість будівництва допоможуть вам зробити правильний вибір!

Банки не фінансують, а ми так. Щоб скористатися розстрочкою, залишайте заявку на нашому сайті або звертайтеся за телефоном

(067) 578 98 56

9:00-18 Пн-Пт
10-16 Сб-Нд

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.