Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Привабливі серпневі ціни в “Лісовому озері”

Компанія Evrodim має для вас спеціальні пропозиції на будинки в котеджному містечку «Лісове озеро». Ціни вас приємно здивують, а оточуюча природа - назавжди закохає в себе.

Тільки до кінця серпня ви маєте унікальну нагоду придбати заміський будинок за привабливою ціною. Економія в цьому місяці сягає до 36 000 грн!

Спецціни встановлені на такі будинки: одноповерховий “Лакі” площею 50 м2 та двоповерховий “Тріумф” площею 90 м2. Також знижена ціна на будинок за проектом “Оптимальний” (68 м2). Наразі його можна придбати всього за 27 900 у. о.

Котеджне містечко “Лісове озеро” знаходиться в 36 км від Києва - в селі Лишня Макарівського району. Його назва повністю описує природні блага, які розмістилися поруч і є головною окрасою цього заміського комплексу. Поруч знаходиться каскад озер, до найближчого з них всього 200 м. Також котеджне містечко оточує красивий сосновий ліс. Ці ароматні хвойні дерева розрослися на самих земельних ділянках і прикрашають все містечко. Також прямо біля терас будинків ростуть стрункі берези. 

Передати словами красу цього котеджного містечка дуже важко. Та фраза “вдома, як на курорті” його дуже влучно описує. Щоб поглянути на всю цю красу на власні очі, Evrodim запрошує вас на перегляд будинків у “Лісове озеро”.

P. S. Вашою сусідкою може стати Лілія Ребрик, яка вже оцінила переваги котеджного містечка “Лісове озеро”. Сама актриса та телеведуча розповідає, що вся її родина одразу ж, з першого погляду, закохалася у це місце. Приїжджайте на перегляд будинків і також відчуйте цю любов! 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.