Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Оберіть подарунок: терасу чи навіс для автомобіля

Придбайте будинок у котеджному містечку “Нова Олександрівка” та отримайте подарунок на вибір - терасу чи навіс для автомобіля. Така спеціальна пропозиція поширюється на котеджі у другій черзі.

Оце так новина - щасливчики, які стануть власниками будинків у другій черзі котеджного містечка “Нова Олександрівка”, отримають терасу чи навіс для авто у подарунок. Впевнені, ця спекотна літня пропозиція прийдеться багатьом до душі, тож покваптеся і оберіть свій омріяний заміський будинок.

Дістатися до цього комплексу зовсім нескладно, тому що він знаходиться всього в 12 км від станції метро “Бориспільська” (у с. Безуглівка). На авто дорога у вас займе якихось 15 хвилин їзди.

Інфраструктура котеджного містечка не може не радувати. Тут є дитячі майданчики, зелені зони, місця для занять спортом (тренажери, снаряди для виконання різноманітних фізичних вправ, поле для гри у міні-футбол, баскетбольні кільця і т. п.). “Нова Олександрівка” - комплекс закритого типу з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Таким чином, ми створили максимально безпечні умови для життя вашої родини у цій прекрасній місцевості.

Тераса - місце, де можна відпочити, зібрати родину за святковим столом чи навпаки - побути один на один з чашкою ароматного чаю та улюбленою книгою. Навіс для авто - це його надійний захист. Подумайте добре, який подарунок оберете ви! А тим часом приїжджайте на перегляд будинків.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.