Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Оберіть будинок біля озера за доступною ціною

За вікном весна… Не за горами й літо. Тож про будинок поблизу озера можна вже задуматися. Та що тут думати, потрібно приїхати в комплекс “Сім озер” і обрати свій омріяний котедж.

Більш того, у березні, на два проекти будинків у цьому котеджному містечку встановлені спеціальні ціни. Так, придбати дім площею 126 м2 (проект “Елегант”) або 159 м2 (проект “Престиж”) можна з економією до 75 000 грн.

Та не тільки така суттєва знижка може вас привабити. Природні блага тут просто неймовірні. Цілих сім озер оточили з різних боків цей комплекс. До найближчої водойми всього 520 м. Є озеро з сучасним облаштованим пляжем. Також є непогані озера для риболовлі. Кожен знайде для себе те, яке йому ближче до душі.

Політ над озерами (липень, 2017)

Неподалік від комплексу розташувався березовий гай, який також є особливим природним місцем. В будь-яку пору року він виглядає гарно. А скільки варіантів для проведення дозвілля він пропонує…

Осінь в березовому гаю (листопад, 2017)

Комплекс “Сім озер” знаходиться у селі Крушинка Васильківського району, в 19 км від станції метро “Теремки”. Це всього-на-всього 20 хв їзди на автомобілі. Тож хутчіш телефонуйте нам і записуйтесь на перегляд. Нехай разом з цією весною у ваше життя прийдуть позитивні зміни - сімейний затишок у новому заміському будинку!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.