Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Zakaz.ua - не стійте в чергах супермаркету, проведіть час із родиною!

Разом з партнером Zakaz.ua підготували для жителів котеджних містечок Evrodim приємний бонус, що порадує всю родину. Тільки до кінця лютого даруємо промокод на безкоштовну доставку товарів із найпопулярніших супермаркетів країни.

Затори на дорогах, скупчення в метро і, звісно ж, черги в супермаркетах забирають у нас чимало часу, який можна провести з користю. Вечір з родиною, книги, фільми, похід в театр чи кіно – по часу дорівнює одній поїздці до магазину. Ми допоможемо вам звільнити один вечір на те, що дійсне варте часу! Також ми подбали про наших матусь в декреті, тепер отримати необхідне набагато простіше – всього декілька кліків і підгузки, іграшки, продукти вже у вас біля порогу.

Саме тому даруємо промокод на безкоштовну доставку продуктів із супермаркетів, який діє до 29 лютого 2020 року. Як отримати безкоштовну* доставку детальніше:

  • Виберіть супермаркет на Zakaz.ua
  • Зареєструйтеся та зберіть онлайн-кошик
  • Оберіть слот доставки
  • Введіть промокод - EDOM (великими літерами)
  • Отримайте доставку продуктів
  • Промокод діє в мережах супермаркетів: AUCHAN, NOVUS, MEGAMARKET, FURSHET
  • Промокодом можна скористатися один раз в кожній мережі
  • Територія доставки: Київ та передмістя Києва, Львів, Одеса, Житомир, Харків, Вінниця, Запоріжжя та Дніпро
  • Період дії промокоду: 13.02.2020 - 29.02.2020

*Промокод дає право на отримання послуги доставки з мереж супермаркетів AUCHAN, NOVUS, MEGAMARKET, FURSHET за доступними зонами доставки, безкоштовно за умови, що вартість замовленої послуги доставки за звичайною ціною не перевищує 89 грн з урахуванням ПДВ. У випадку, якщо вартість замовленої послуги доставки за звичайною ціною перевищує 89 грн. з урахуванням ПДВ, промокод дає право на отримання послуги доставки зі знижкою у розмірі 89 грн. від звичайної ціни на таку послугу. Тарифи (звичайні ціни) на послуги доставки вказані на веб-сайті zakaz.ua. Акція діє з 13.02.2020 по 29.02.2020

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.