Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Надзвичайно вигідна пропозиція у КМ “Вишневий хуторок”

Шукаєте спокою та затишку неподалік від Києва? Котеджне містечко “Вишневий хуторок” знаходиться всього в 6 км від столиці. Поруч хвойний ліс, неподалік дитячий садок, школа, магазини.

Лише до 31 січня у котеджному містечку “Вишневий хуторок” на два проекти будинків встановлені спецціни. Зекономити можна до 85 000 грн. Така приваблива цінова пропозиція стосується проекту “Релакс” площею 97 м2 та “Люкс” площею 152 м2.

Це котеджне містечко знаходиться у с. Петропавлівське Бориспільського району. Від столиці всього 6 км. Біля нього розмістився гарний хвойний ліс, який не лише покращує екологічну ситуацію цієї місцевості, а й є гарним місцем для проведення дозвілля. Прогулянки, збирання грибів, катання на велосипедах, оздоровчі пробіжки, пікніки - це все можливо, живучи за містом.

Дитячий садок, школа, магазини - все це є поруч із котеджним містечком. На території комплексу є майданчики з різноманітними гойдалками, ігровими та зеленими зонами.  Зовсім поруч з котеджним містечком є зупинка громадського транспорту. Тож можна швидко і зручно діставатися до столиці.

Обравши для своєї родини життя у котеджному містечку “Вишневий хуторок”, ви здійсните 100-відсоткове попадання в ціль. Краща екологія, спокій, затишок, природне оточення, свіже повітря, мальовничі краєвиди, власний простір, значно більше можливостей, дозвілля на будь-який смак, можливість завести домашнього улюбленця, частіші приїзди друзів на барбекю і т. д. Ось який світ перед вами відкриває життя у власному заміському будинку.

Оберіть котедж в екологічно чистій місцевості поблизу природи - потурбуйтесь про здорове майбутнє вашої родини!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.