Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Котедж з ділянкою під Києвом від 8100 грн за м2

Всього 8 100 грн/м2- саме за такою ціною можна придбати котедж з ділянкою у комплексі “Вишневий хуторок”. Розташувався він неподалік від столиці - в 6 км.

У Бориспільському районі, в с. Петропавлівське, розташувалося наше котеджне містечко “Вишневий хуторок”. Така невелика відстань від Києва - лише 6 км - приваблює багатьох. З однієї сторони маєш спокійне заміське життя з пікніком, рибалкою та свіжим повітрям, з іншої - до переваг столиці рукою подати.

Наразі у котеджному містечку будується 5 черга. Придбати котедж у ньому можна за надзвичайно привабливою ціною - від 8100 грн/м2. Ми пропонуємо будинки площею від 51 до 219 м2 з різним плануванням. 

На території комплексу є сучасні дитячі майданчики та зони для відпочинку. “Вишневий хуторок” - котеджне містечко закритого типу з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Тож можна не перейматися про безпеку, про неї вже потурбувалися ми.

І, звичайно, найбільшою окрасою життя за містом є природа, яка поруч. Біля цього комплексу росте красивий хвойний ліс. Ним приємно прогулятися в будь-яку пору року, там можна влаштувати родинний пікнік, ним просто хочеться милуватися, вдихати його аромат…

Запрошуємо вас у “Вишневий хуторок”.

Заміське життя з усіма його перевагами зовсім поруч!

 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.