Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Двоповерховий дім зі знижкою у “Зеленому бульварі”

Увага! Встановлена спецціна на двоповерховий будинок “Релакс” площею 98 м2 у котеджному містечку «Зелений бульвар». Знаходиться воно у мальовничому селі Білогородка - 5 км від Києва по Житомирському шосе.

Скористайтеся чудовою нагодою придбати будинок під Києвом за зниженою ціною. Так, будинок із SIP-панелей зараз коштує 39 900 у. о. (раніше його вартість була 44 800 у. о.). “Релакс” із газоблоку ви зможете придбати за вигідною ціною 45 100 у. о. (ціна без знижки - 50 000 у. о.).

Таким чином, придбавши омріяний сімейний будинок зараз, ви зекономите близько 130 000 грн.

Котеджне містечко “Зелений бульвар” знаходиться всього в 5 км від Києва. Дістатися до нього зручно як автомобілем по Житомирському шосе, так і громадським транспортом від метро “Нивки” та “Святошин”.

Сучасні родини обирають сімейні котеджі в тихому та спокійному місці з повноцінно розвиненою соціальною інфраструктурою. У селі Білогородка є дві школи, дитячий садок, магазини, лікарня, ігрові та спортивні майданчики, зелені зони.

Не проґавте гарний шанс придбати двоповерховий сімейний будинок “Релакс” – прекрасне поєднання пристоличної близькості та заміського спокою.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.