Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Два двоповерхові будинки в КМ “Вишневий хуторок” за спецціною

У котеджному містечку “Вишневий хуторок” встановлені спецціни на два двоповерхові будинки: “Релакс” площею 98 м2 та “Элегант” площею 126 м2.

Мріяли про життя за містом поруч з природою та подалі від шуму мегаполісу? Котеджне містечко “Вишневий хуторок” чекає на нових мешканців. Знаходиться воно всього в 6 км від Києва по Бориспільському шосе - поблизу села Петропавлівське. Дістатися від столиці туди на автомобілі можна всього за 10 хв.

Придбавши омріяний сімейний будинок за спецціною, ви зекономите майже 50 000 грн. 

Зовсім поруч з котеджним містечком розташувався сосновий ліс. Гарно провести своє дозвілля, живучи тут, ви зможете без проблем. Можна влаштовувати прогулянки, пікнік, збирати гриби та багато іншого. Будь-яка пора року додає йому особливої краси. Ті, хто давно мріяв зайнятися спортом, можуть почати з ранкових або вечірніх пробіжок лісом. Неймовірний аромат хвої внесе у це корисне для вас заняття неабиякі відчуття.

Крім заміської тиші та природної гармонії, життя у котеджному містечку “Вишневий хуторок” створить комфортні інфраструктурні умови. Поруч є дитячий садок, школа, магазини. 

Оберіть для себе заміський спосіб життя. Це гарно, спокійно та корисно для всієї родини. Відчуйте переваги життя у котеджному містечку, приїхавши туди на перегляд будинків. Впевнені, вам не захочеться повертатися до шумного, сірого та забрудненого міста. Чекаємо на вас!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.