Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Друга ділянка в подарунок

Тільки до 31 жовтня, придбавши будинок з ділянкою в котеджному містечку «Приозерне», другу земельну ділянку ви отримаєте за спеціальною подарунковою ціною - всього 999 у. о.

Придбавши будинок у КМ “Приозерне” земельна ділянка вам і так гарантована. Але лише до кінця цього місяця ви маєте унікальну нагоду збільшити її вдвічі. Адже ми пропонуємо другу земельну ділянку за символічну ціну - 999 у. о.

Далеко не кожен може збільшити своє подвір’я біля будинку вдвічі. Маса простору, вільна площа, на якій можна успішно розмістити і басейн, і альтанку, і мангал, і дитячий майданчик, навіть для овочевої грядки місця вистачить. Фантазувати у цьому напрямку можна довго. Головне, що тільки зараз ви можете втілити це все в реальність.

Така спеціальна пропозиція поширюється на будинки від 90 м2. Для тих, хто мріяв про двоповерховий будинок і планував зробити це найближчим часом, у жовтні випав гарний шанс. Не роздумуйте довго - приїздіть на перегляд у наше котеджне містечко та хутчіш забирайте свій подарунок!

Більше інформації за телефоном: 097-250-50-50.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.