Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Доступні вересневі ціни на будинки у КМ “Нова Олександрівка”

Купіть будинок у котеджному містечку «Нова Олександрівка» у вересні - зекономте до 110 000 грн!

Три проекти будинків у вересні мають привабливу вартість. Спеціальні ціни встановлені на такі проекти: “Релакс” (98 м2), “Елегант” (126 м2) та “Престиж” (159 м2).

Така пропозиція діє у котеджному містечку “Нова Олександрівка, яке знаходиться у селі Безуглівка Бориспільського району. На автомобілі туди дістатися можна всього за 10-15 хвилин від столиці. Від метро “Бориспільська” -  12 км.

Для тих, хто шукає спокою та затишку за містом, але і жити далеко від Києва не бажає, це котеджне містечко буде ідеальним. Неподалік від нього розташувалися школа та дитячий садок. На доступній відстані також знаходяться магазини та гіпермаркет.

На території “Нової Олександрівки” є спортивні та ігрові майданчики. Тож дітям буде де корисно та весело провести час. Гарне сімейне дозвілля може пройти в лісі чи біля озера, які розмістилися неподалік.

Також хочемо нагадати, що земельні ділянки у котеджному містечку закінчуються, але ви ще маєте нагоду стати щасливим жителем котеджного містечка “Нова Олександрівка”. Тож покваптеся і запишіться на перегляд будинків.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.