Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок за акційною ціною

Власний будинок - це затишок і тепло. Все більше сімей віддають перевагу заміським будинкам. Постійне проживання або сезонне, але можливість втекти від міського шуму і пилу потрібна кожному. У котеджному містечку «Приозерний» вас очікує будинок площею 63 кв.м.

Уже готовий будинок за проектом «Оскар» площею 63 кв.м. знаходиться в містечку «Приозерний», що в 23 км від Києва. Містечко повністю забудоване і очікує своїх останніх жителів!

Будинок побудований за канадською технологією із SIP-панелей з виконаним зовнішнім оздобленням. Прибудинкова ділянка - 6 соток - стане чудовим місцем для організації дозвілля. Все, що душі завгодно - мангал і альтанка, садові гойдалки, басейн, а можливо, ви б хотіли облаштувати невеликий сад або грядку. Ділянка біля будинку дасть вам можливість втілити свої бажання.

Також ми пропонуємо вам значну економію при покупці. Всього 24 900 у.о. за будинок площею 63 м2 із заведеними комунікаціями і ділянкою 6 соток.

Котеджне містечко «Приозерний» знаходиться в с. Колонщина, Макарівського району. Інфраструктурно містечко вдало розміщено - неподалік є: школа, дитячий садок, поліклініка, зупинка громадського транспорту та магазини.

Приїжджайте на перегляд!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.