Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок у розстрочку - зручно та вигідно

Наближаються зимові свята. Ми згадуємо все, що було, аналізуємо та ставимо нові задачі. І часто зіштовхуємось з ціллю, яка ставиться напередодні кожного Нового року, але залишається лише мрією. Для багатьох - це власний будинок.

Чи не настав час здійснити цю мрію? Для тих, кого стримує фінансова сторона питання, у нас є вигідні умови - безвідсоткова розстрочка. Хіба ж можна відкладати реалізацію такої надважливої для всієї родини мрії. Ваші батьки стають дідусями та бабусями, ви дорослішаєте, діти також підростають… життя іде. Гарним свідком усіх цих життєвих змін може бути лише будинок, ваш будинок, теплий та затишний.

Оберіть проект будинку, який максимально підходить для вашої сім’ї. Ми пропонуємо  шість котеджних містечок біля Києва в різних напрямках: Бориспільський, Житомирський чи Одеський. Кожне із них має свою неповторну перевагу: надзвичайна близькість до столиці, розкішний ліс, озера з облаштованими пляжами, екологічно чисте повітря тощо.

Придбати будинок у розстрочку дуже легко. Без відсотків ви можете платити терміном до року з першим внеском від 30%. Такий спосіб оплати за свою заміську мрію дуже зручний і користується популярністю. Тож пропонуємо і вам наважитись напередодні Нового року на здійснення цієї заповітної мрії!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.